مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
تبریک عید غدیر

گزارش مدیر عامل از بازدید استان البرز.

مخابرات ما- مهندس صدری دست به قلم برده است.او گزارشی نوشته است از سفرش به استان البرز.این گزارش را بخوانید.اما ساعتی بعد گزارش ویژه ما را نیز خواهید خواند.

 

مخابرات ما- مهندس صدری در صفحه اینستاگرامش در باره سفر به البرز می نویسد:


‌امروز برای بررسی وضعیت مخابرات، شیوه ارائه خدمات و روند پیشرفت برنامه‌ها با جمعی از مدیران شرکت به مخابرات البرز رفتم.

در این دیدار جلسات مختلفی با مجموعه مخابرات منطقه داشتیم که طی آن منطقه البرز و معاونت راهبرد گزارشی از عملکرد یک سال اخیر خود ارائه دادند.

طی بازدید امروز نظر به اهمیت پاسخگویی به مشتریان، بازدیدی هم از مرکز ۲۰۲۰ منطقه البرز داشتم و با گفت‌و‌گو با مشتریان نظر ایشان را درباره نحوه پاسخگویی و نوع خدمات‌رسانی این بخش به آنان جویا شدم و راهکارهایی نیز برای بهبود ارائه خدمات ارائه دادم.

برنامه بعدی ما در این سفر برگزاری جلسه پرسش و پاسخ در ارتباط با وضعیت منطقه، مشتریان و کارکنان بود که در کنار مدیران عامل شرکت خدمات اول و شرکت شسکام پاسخگوی عزیزان بودیم و راهکارها و انتظارات مدیران در کنار پیشنهادات همکاران عزیز مطرح شد.

با توجه به موقعیت جغرافیایی البرز و نزدیکی آن به پایتخت و پوشش جمعیتی بالا، این منطقه از لحاظ صنعتی و راهبردی اهمیت زیادی دارد و از سویی بخاطر ظرفیت بالای آن در توسعه ارتباطات، از مدیران و کارکنان منطقه انتظار دارم تمام تلاش خود را در کسب بهترین رتبه در شاخص های توسعه شبکه و مشتری مداری بکار گیرند.

امیدوارم با تعاملی دوجانبه و در کمترین زمان به بهبود شرایط و نتایج بهتر برسیم. ان‌شاءلله

بزودی گزارش جالب ما را در این باره خواهید خواند

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: