مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
تبریک عید غدیر

وجود ۹۰ هزار شماره تلفن بدون کارکرد در خراسان شمالی

مخابرات ما – ۳۰ درصد شماره های تلفن این استان به علت بدهی قطع شده اند و ۳۰ درصد هم حداقل کارکرد را دارند و این در حالی است که استفاده از تلفن ثابت هزینه بسیار کمی دارد.

مخابرات ما ( محمد – بجنورد- ایرنا) – وی با بیان این که شمار مشترکان تلفن ثابت در این استان، ۲۴۵ هزار مشترک است، افزود: پوشش تلفن ثابت در روستاها ۱۰۰درصد و ۴۵ درصد از مشترکان ما روستایی هستند.
وی از سرمایه گذاری هایی که ایجاد امکان استفاده از تلفن ثابت را در پی دارد، خبر داد و اظهار داشت: در شهرک گلستان امکان استفاده از ۱۰ هزار تلفن ثابت را ایجاد کرده ایم اما، فقط ۵۰۰ مشترک فعال در این شهرک از تلفن ثابت استفاده می کنند.
وی با بیان این که مخابرات به خاطر تکلیفی که دارد تلفن ثابت دراختیار مردم می گذارد افزود: با این وجود استقبال از تلفن ثابت کم است و همچنین مردم قبض هایشان را پرداخت نمی کند.
وی میانگین در آمد مخابرات از هر شماره تلفن ثابت را ۵۵ هزار ریال بیان کرد و گفت: آمادگی واگذاری تلفن ثابت به همه متقاضیان را داریم.
مدیر تجاری مخابرات منطقه خراسان شمالی میزان تعهد واگذاری تلفن ثابت سال گذشته را ۷ هزار شماره تلفن بیان و اظهار داشت: از این رقم فقط سه هزار و ۵۰۰ شماره واگذار شده است و تعهد واگذاری تلفن ثابت امسال نیز ۹ هزار شماره است که امیدواریم با تغییر نگاه مردم این تعهد به منصه ظهور برسد.
جمعیت خراسان شمالی ۸۶۳ هزار نفر است و ۴۴ درصد از این رقم در روستاها زندگی می کنند.
ضریب نفوذ تلفن همراه هم اکنون در این استان ۵۷٫۴۰ درصد، ایرانسل ۴۴٫۷۵ درصد و رایتل به ۰٫۵۵ درصد است.
خراسان شمالی یک میلیون و ۳۰۰ هزار مشترک تلفن ثابت و همراه اول دارد.

***

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: