مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

آنچه مدیر عامل به مدیران خدمات اول مخابرات گفت .

مخابرات ما- آخرین روز هفته گذشته, جلسه ای با حضور مدیر عامل شرکت مخابرات ایران و همچنین مدیران ستادی شرکت خدمات اول و مدیران استانی این شرکت حضور داشتند.

در این جلسه مهندس صدری طی سخنانی روشن و شفاف انتظارات خود را از شرکتهای شسکام و خدمات اول اعلام کرد

او گفت این شرکتها باید مستقل عمل کنند و از شرکتها و موسسات دیگر نیز کار بگیرند چنین نباشد که فقط متکی به مخابرات باشند.

او هدف از این امر را افزایش درآمد شرکت و رسیدگی به وضعیت پرسنل اعلام کرد.در این راه مخابرات می تواند برای تامین نیازهای اولیه و ابزارهای کاری به هر دو شرکت کمک کند.

موضوع دیگر بحث طبقه بندی بود.باز هم مهندس صدری تاکید کرده است که با این شیوه فقط افرادی به طرح طبقه بندی می رسند که با کسی ارتباطی دارند اما افراد مستعد و بدون آشنا از صف امتیازات بیرون می روند.

مدیر عامل گفت باید شیوه های ارزیابی در این شرکتها طوری تغییر کند که کسانی که بهتر و درست تر کار می کند از طریق طرح به حقوق بالاتر برسند.

مهندس صدری رسیدن کارکنان شرکتی را به مسندهای مدیریتی دور از دسترس ندانست.او گفت در جایی که نیرو نداریم و می توانیم کل آن را به شرکتی ها واگذار کنیم بهتر است از بین خودشان نفراتی بعنوان رئیس مرکز، مدیر قسمت و … انتخاب شوند و به تبع آن حقوق بالاتری بگیرند

رسیدگی به وضعیت نیروهای شرکتی در وهله اول به عهده خود همین شرکتهاست.آنها نباید کناری بنشینند و واسطه باشند آنها باید بطور عملی وارد کار شوند.

در پایان جلسه از او پرسیدیم انتظار دارد چه زمانی این ارزیابی انجام نتیجه بدهد؟ در پاسخ گفت حتی اگر همین فردا این ارزیابی را برای من بیاورند از همین فردا دستور اجرا می دهم.

مدیر عامل از نتیجه طبقه بندی در چند استانی که انجام شده اعلام رضایت نمی کند و معتقد است باز هم افراد بر اساس ارزیابی مورد نظر ما نبوده اند.

یک سوال دیگر نیز پرسیدیم.”آیا برنامه های دیگری نیز برای کارکنان – شرکتی رسمی بازنشسته- دارید؟”

 

پاسخ مهندس صدری مثبت بود اما حرکت دیگران او را از ما جدا کرد ….

ممکن است شما دوست داشته باشید
23 نظرات
 1. اخراجی می گوید

  جناب مهندس صدری. شما که با یک شرکت خدمات اول قرارداد دارید.چرا یک بازنشسته مخابرات بایدمدیر ستادی بشه. ولی چند جوان متاهل که نیروی ستادی بودند و همه باهم به اندازه ایشان حقوق دریافت نمی کنن اخراج بشن. علت اخراج توجیه اقتصادی نداره. خدا آخر عاقبت ما رو به خیر کنه.

 2. امیر خواجوی راد می گوید

  سلام سر دبیر عزیز
  از آقای مهندس صدری و دیگر عزیزان که برای واریز حقوق در سر وقت و همچنین تلاش برای رسیدگی به وضعیت نیروهای شرکتی زحمت فراوانی میکشند کمال تشکر را داریم. به نظر بنده و خیلی از همکاران بایستی یه سایت اینترنتی طراحی کنن و تمام نیروهها مشخصاتشان را به طور کامل شامل سابقه کار و مدرک تحصیلی و محلی که کار میکنن را وارد کنن(البته با این که همه اینها را خود شرکت داره) . اولویت اجرا را گام به گام براساس سابقه کار و مدرک تحصیلی در بدو استخدام و همچنین نمره ارزیابی ناظر مستقیم و یا مدیر اداره قرار دهند وقتی به صورت گام به گام باشد دیگه کسی اعتراض نداره چون گام به گام بر اساس شرایط انجام میشود.

  1. رضا از خراسان بزرگ می گوید

   سلام
   ضمن تایید نظر شما . باید براساس سابقه و سپس مدرک تحصیلی باشه .

 3. baradari می گوید

  تشکر از آقای مهندس صدری که حواسشون به همه چیز هست . ولی خوب الان منتظر چی هستن ؟ خودشون لطف کنن از مخابرات ایران نفراتی به شهرستانها اعزام کنن . کمتر از یک هفته می تونن اطلاعات درست رو جمع آوری کنن و طبقه بندی اجرا بشه . چرا در حال حاضر این طرح متوقف شده ؟

 4. مجید می گوید

  سر دبیر سلام
  خبری از حقوق نیست رفت برا شنبه ؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بله
   میگن فرداست

 5. رضا از خراسان بزرگ می گوید

  سلام
  به نظرمن بهتره ابتدا یه خودارزیابی بصورت آنلاین جهت تمام نیروها انجام بشه .سپس براساس سابقه کار ومدرک تحصیلی وبانظر مسئول مستقیم هر قسمت ارزیابی نهایی انجام بشه .ضمن اینکه سابقه باید در اولویت باشه .

 6. mobina می گوید

  به همه ایتم های گزینش قبل سابقه رو اضافه کنند، باور کنید مشکل حل می شود ، چرا می خواهیم موضوع به این سادگی را پیچیده به نظر بیاوریم ، واقعا جای سوال هست ؟؟؟ جناب مهندس صدری جایی گفتند اگر مخابرات سود ده باشد فکری برای نیروهای شرکتی خواهند کرد ، ما منتظریم ، چون شواهد نشان میدهد اوضاع زیاد بد نبوده ، البته اگر دیگر همکاران مجالی بدهند

 7. حیدر می گوید

  دست مهندس صدری درد نکنه واقعا بعضی جاها حق خوری شده وکسانی رو میخوان دور کنن از این طرح که مدرک کارشناسی وکارشناسی ارشد مرتبط دارن ولی چون صداشون به جایی نمیرسه باید کنار گذاشته شوند این رسمش نیست عدالت وقتیه که اولا همه اونایی که مدرک کارشناسی وبالاتر دارن همه شاملشون بشه بدون استثنا وبعد مرحله بعدی برای بقیه نیروهها.متشکر جناب مهندس

  1. saba می گوید

   داریم خودمون رو دلداری میدیم

   اگر این مرحله اجرا میشد امیدی برای مراحل بعد هم بود ولی الان دیگه همه چی اتوتو

 8. پروین صادقی می گوید

  سلام
  جناب مندس صدری ممنون که بفکر همه هستید بعضیها اسمشون در لیست طبقه بندی هست همش میخوان اجرا بشه بعضیها هم مثل من و خیلیهای دیگه باداشتن کل شرایط بدلیل نبود چارت میخوایم عدالت رعایت شود
  ایکاش این طرح هر چه زودتر برای تمام نیروهای کارشناس شرکتی اجرا شود بدون بند وتبصره
  مابعداز خداتمام امیدمون به شماست که در حق کسی ظلم نشه
  خداوند خیردنیاواخرت روبهتون بده

 9. داود محرابیان می گوید

  خدمات اول و شسکام رو حذف کنید. خودتون حقوق بدید. آیا نمیشه؟

 10. داود محرابیان می گوید

  سلام سردبیر
  باز هم وعده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. رضا از خراسان بزرگ می گوید

  سلام
  خیلی راحت میشه ارزیابی رو انجام داد چون تمام اطلاعات نیروها در مخابرات ایران موجود هستش.
  ضمن اینکه جهت عدم تضیع حق افراد میشه واسه تمام افراد ومرحله به مرحله اجرابشه .
  مثلا براساس سابقه کاری وتاریخ ورود افراد ومدرک تحصیلی درچند بازه زمانی این طرح اجرا بشه .
  مطمئنا تمام بچه ها وقتی ببینن قانونی هست و حقشون ضایع نمیشه استقبال خواهند کرد.
  ضمن اینکه یک مرتبه بارمالی زیادی متوجه شرکت نشده وباعث امید درنیروها و افزایش بهره وری خواهد شد.

 12. علی می گوید

  با سلام .پادشاهی در یک شب سرد زمستان از قصر خارج شد. هنگام بازگشت، سرباز پیری را دید که با لباسی اندک در سرما نگهبانی می‌داد. از او پرسید: آیا سردت نیست؟ نگهبان پیر گفت: چرا‌ ای پادشاه؛ اما لباس گرم ندارم و مجبورم تحمل کنم. پادشاه گفت: من الان داخل قصر می‌روم و می‌گویم یکی از لباس‌های گرم مرا را برایت بیاورند.

  نگهبان ذوق زده شد و از پادشاه تشکر کرد. پادشاه اما به محض ورود به داخل قصر، وعده‌اش را فراموش کرد. صبح روز بعد جسد سرمازده پیرمرد را در حوالی قصر پیدا کردند، در حالی که در کنارش با خطی ناخوانا نوشته بود: «ای پادشاه! من هر شب با همین لباس کم سرما را تحمل می‌کردم اما وعده لباس گرم تو، مرا از پای درآورد».

 13. basadi می گوید

  وعده سرخرمنی دیگر

 14. 12169 می گوید

  و دیگر هیچ .

 15. mehdik59 می گوید

  سلام سردبیر محترم
  باتشکر از جناب مهندس صدری
  به نظر من اینا همش وقت کشیه اگه آقای مهندس صدری واقعا دلسوز نیروهای شرکتیه طرح رو به تعویق نندازن اولا باید یه راه حل خوب و مناسب بدن بعدش اگه میخواد به حق کسی ظلم نشه دستور بدن طرح طبقه بندی برا همه نیروهای شرکتی اجرا بشه حالا مرحله به مرحله

 16. niaz می گوید

  سلام این ارزیابی ها رو چه کسی باید به مهندس صدری برسونه؟

 17. Seyed می گوید

  فقط شو اف ….وعده سرخرمن ….
  مدیر عامل میگه:رسیدگی به وضعیت نیروهای شرکتی در وهله اول به عهده خود همین شرکتهاست.آنها نباید کناری بنشینند و واسطه باشند آنها باید بطور عملی وارد کار شوند.
  ولی نمیگه این شرکتها در واقع متعلق به خود مخابرات هست و مخابرات ترجیح میدهد که نیرو ها رو در وضعیت استثمار وبردگی نگه دارد تا اینکه به وضعیتشان سروسامان دهد. وگرنه این همه امکانات برای ارزیابی وجود داره چرا انجام نمیدن……واقعا تاسف آوره

  ضمنا:
  در پایان جلسه از او پرسیدیم انتظار دارد چه زمانی این ارزیابی انجام نتیجه بدهد؟ در پاسخ گفت حتی اگر همین فردا این ارزیابی را برای من بیاورند از همین فردا دستور اجرا می دهم

  قابل ذکره اگه دستور هم بدین اجرا نمیشه نمونه اش دستور پرداخت عیدانه بود که کلا به محاق رفت…

 18. diakoo می گوید

  سردبیر دو سال پرسنل شرکتی را برای اجرایی طبقه بندی سرکار گذاشتند حال دو سال دیگر به بهانه ارزیابی جدید !

 19. saba می گوید

  خوب یعنی طبقه بندی کشک

 20. مهناز محمدی می گوید

  سلام
  مهندس صدری خدا خیرت بده خدا بهت سلامتی بده
  بالاخره یکی متوجه شد در حق بی کسان ظلم می شه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: