مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

بیمه های پارسیان باقی مانده در خدمات اول پرداخت می شود.

تعدادی از افراد شرکت خدمات اول مخابرات از سال گذشته بابت بیمه تکمیلی از پارسیان طلب دارند

مخابرات ما- تعدادی از افراد شرکت خدمات اول مخابرات از سال گذشته بابت بیمه تکمیلی از پارسیان طلب دارند خبری برای آنها داریم.

 

مخابرات ما- هفته گذشته یکی از کارکنان شرکت خدمات اول در استان مازندران سبب خیر شد.او به ما خبر داد که از سال گذشته هنوز بابت ماه پنجم سال از شرکت بیمه پارسیان طرف قرارداد شرکت خدمات اول طلبکار است.

او می گفت متاسفانه بابت داروهای بیماریش ماهانه یک میلیون و ۶۰۰-۷۰۰ هزار تومان پرداخت می کند و چنانچه پول ماههای قبلی به او نرسد نمی تواند داروی جدید بخرد.

پیگیر ماجرا شدیم.

ماجرا این است که  سال گذشته شرکت بیمه پارسیان طرف قرارداد شرکت خدمات اول بوده است برای کارکنان شرکتی.این شرکت در انتهای ماه ۵ یک طرفه اعلام میکند که مال به ادامه قرارداد نیست و این قرارداد را تا پایانش (ماه ۸) ادامه نمی دهد.طبق قرارداد پارسیان یک ماه قبل, باید اعلام انصراف کند بهمین دلیل در انتهای ماه ۵ قراردادش فسخ می شود.

شرکت خدمات اول بدنبال جایگزین می گردد . این جایگزین را پیدا می کند اما یک مشکل ایجاد می شود.مبلغ فاکتورهای دارو و درمان برای ماه ۵ باید توسط پارسیان پرداخت شود اما این شرکت از آنجا که رفته و قراردادش را فسخ کرده حاضر به پرداخت مبالغ نیست.

شرکت خدمات اول به همه کارکنانش اعلام می کند سریعا فاکتورهای ماه ۵ را تحویل دهند.گروه بسیاری چنین می کنند و مبالغ پرداختی را از طریق شرکت خدمات اول از پارسیان می گیرد.

برخی از افراد از جمله این دوست مازندرانی فاکتورها را دیر تحویل می دهند مثلا ماه ۸ می دهند.شرکت پارسیان هم از فرصت سوء استفاده می کند و پولها را پرداخت نمی کند

تا اینکه ……

بله! تا اینکه در اردبهشت ۹۸ یعنی چند روز پیش خبر به ما می رسد.شرکت خدمات اول از پیش نیز پیگیر موضوع بوده است اما این بار به شدت پیگیر است تا پارسیان را تا پرداخت پیش ببرد.

خبر آخر اینکه تمامی فاکتورهای باقی مانده از پارسیان, تا دو هفته دیگر پرداخت می شود.برای پیگیری های نهایی از خدمات اول تشکر می کنیم.

اگر بخواهیم از حق نگذریم بایداشاره کنیم که پارسیان مبلغ زیادی -بمراتب بیش از طلب کارکنان – از خدمات اول طلبکار بوده است  در طی چند ماه، خدمات اول طلب پارسیان را به مرور داده, پارسیان نیز پول کارکنان را.

این داستان امیدواریم ختم به خیر شود.

شاید بد نباشد که بدانید بیمه تکمیلی کارکنان رسمی هم دچار مشکلات شدیدی شده است وقتی دلیل کار را پیگیر شدیم شرکتهای بیمه ای از سیاست تامین اجتماعی برای پرداخت حق بیمه دارو بسیار بد عمل می کند.در حقیقت قانون پرداخت پول دارو را هر روز عوض می کند لذا بیمه ای ها نمی دانند با تعرفه دارو چه کنند!

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. هرمزگانی می گوید

  با سلام خدمت سر دبیر عزیز
  نماز و روزه تون قبول باشه
  تمامی مطالبات بیمه روز چهارشنبه به حساب من واریز شد و امیدوارم که واسه سایر دوستان هم همینطورباشه
  ممنونم از پیگیرتون

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   خدا رو شکر

   بقیه هم لطفا خبر بدن

 2. ایت قیطاسی می گوید

  اخر بی انصافیه بعد ۸ ماه مخابرات پول بیمه رو داده بعد ۳ تومن فاکتور دادم ۴۰۰ تومن بهم داده حتی سقف رو استفاده نکردم

 3. ایت قیطاسی می گوید

  من ۳ میلیون فاکتور بهشون دادم این ۸ ماهه خبری نشده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: