مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

مشترکان تلفن ثابت خراسان شمالی ۷۰ میلیارد ریال بدهکارند

مخابرات ما – هنوز در مورد دریافت حق اشتراک از مشترکان تلفن ثابت با وجود تصمیم گیری در مورد این موضوع اتفاقی نیفتاده است،

مخابرات ما ( محمد – اقتصاد ایران- بجنورد- ایرنا) – مدیر تجاری مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: مشترکان تلفن ثابت در این استان بابت قبوض خود به این شرکت، ۷۰ میلیارد ریال بدهی انباشته دارند.

محمود گریانلو با اشاره به خودکفا بودن مخابرات این استان، توجه مشترکان به پرداخت به موقع قبوض خود را ضروری دانست.
وی با بیان اینکه هنوز در مورد دریافت حق اشتراک از مشترکان تلفن ثابت با وجود تصمیم گیری در مورد این موضوع اتفاقی نیفتاده است، اظهار داشت: روال صدور قبوض مانند سابق است با این تفاوت که این قبوض علی الحساب محاسبه شده اند.
مجمع عمومی شرکت مخابرات ایران، در نخستین روزهای امسال، دریافت مبالغی را به عنوان حق اشتراک ماهانه از مشترکان تلفن ثابت در نواحی روستایی، شهری، مراکز شهرستان‌ها، مراکز استان‌ها، کلان شهرها و تهران به تصویب رساند.
وی در مورد رای دیوان عدالت اداری مبنی بر دریافت نشدن آبونمان از مشترکان نیز گفت: هنوز آبونمان که هزینه نگهداری تجهیزات، ارتباطات و خدمات ارائه شده است در قبوض درج و دریافت می شود و حذف آن عملیاتی نشده است.
وی با بیان اینکه مبلغ آبونمان جزئی است، اظهار داشت: یک درصد از بهای قبوض به آبونمان اختصاص دارد و این در حالی است که هزینه مکالمات تلفن ثابت بسیار کمتر از تلفن های همراه است.
مخابرات خراسان شمالی یک میلیون و ۳۰۰ هزار مشترک در بخش های مختلف دارد که از این رقم ۲۴۵ هزار نفر مشترک تلفن ثابت هستند.
***
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: