مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
تبریک عید غدیر

وضیعت معیشتی کارگران و بازنشستگان مناسب نیست

مخابرات ما – متاسفانه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه فشار های زیادی را از نظر معیشتی بر کارگران و بازنشستگان وارد کرده است.

مخابرات ما ( محمد -ایلنا) – نصراله دریابیگی در مراسم افطار دهی و جلسه هیات اجرایی خانه کارگر استان مازندران  که در خانه کارگر شهرستان قائم شهر برگزار شد،ضمن قبولی طاعات و عبادات همکاران،گفت: خدا را شاکریم که امسال هم توفیق  خدمت به کارگران و بازنشستگان به بنده و همکارانم نصیبمان شد.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با اعلام گزارشی از عملکرد تشکیلات شعب خانه کارگر استان،اظهار کرد:متاسفانه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه فشار های زیادی را از نظر معیشتی بر کارگران و بازنشستگان وارد کرده است.

وی ادامه داد: باید تلاش کرد با  ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر برای خانواده های کارگری و بازنشستگی  ذره ای از این فشارهای اقتصادی را کم کنیم.

دریابیگی با  مهم شمردن انتخابات مجلس شورای اسلامی سال جاری برای تشکلات کارگری و بازنشستگی،گفت: اولویت تشکلات کارگری با کارگران است و باید تلاش کرد کاندیداهای مورد حمایت تشکلات ،حامیان کارگران و بازنشستگان باشد.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران در  پایان ضمن تشکر از اعضای ستاد هفته کارگر مازندران از زحمات اعضا تقدیر و تشکر کرد.

***

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: