مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
تبریک عید غدیر

قابل توجه شرکتهای نعاونی یا رفاه استانها و مخابرات ایران

مخابرات ما- تجربه های مختلفی را از سر گذرانده ایم. روزگاری که مردم توان تهیه نیازمندی های اولیه خود را نداشتند دولت سعی می کرد بصورت تعاونی یا نرخ دولتی برخی اقلام را در اختیار مردم قرار دهد.

در همان ایام کارکنان دائمی شرکتها یا موسسات نمی توانستند تمام روز در یک صف بایستند تا اقلام مورد نیاز خانواده را دریافت کنند لذا شرکتهای تعاونی کارمندی و کارگری وارد می شدند.

ظاهرا امروز نیز با مشکلات عدیده اقتصادی و فشاری که روی مردم است دولت باید برخی اقلام را در اختیار مردم قرار دهد اما متاسفانه تعاونی ها از میان رفته اند.

یا بسته شده اند یا فعالیتشان کمتر شده.

این مطلب را منتشر می کنیم به این امید که رفاهی ها و تعاونی های مخابراتی قدری بیشتر تلاش کنند.

بابای شرمنده

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ در ۱۰:۱۰ ق.ظ

 

سلام جناب سردبیر یه گلایه داشتم از همکاران بالا دستی و مدیران امروز دیدم دوسه. جای شهر توزیع گوشت منجمد دارن رفت نزدیک دیدم هر ارگانی جدا نامه ای داره و سهمیه گوشتشون میان واسشون میبرن ایا ما با فرهنگیان متفاوتیم که اونها برای رفاه حال همکارانشون در شرکت تعاونی خودشون با کد پرسنلی میتونند گوشت شب عید بخرن ایا مخابرات نمیتونه این سهمیه رو تو شهرستان ها واسه همکارانش و عزت همکارانش برای وای نستادن تو صف گوشت اختصاص بده
حداقل با این وضع پرداختی یه کمک جانبی این چنینی کند

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. محمود4آزی می گوید

  در شیراز که یک روز بی خبر انجام شد و تمام شد کسی هم خبردار نشد. حتماً تمهیداتی بوده ولی باز هم اجرا و نظارت…..
  البته بنده به شخصه خرید گوشت رو تحریم کردم و از بابت توزیع عادلانه برای کسانی که نیاز واجب دارن عرض کردم

 2. همکار رسمی می گوید

  همدان هم یک تعاونی داشت این آخر خوب شده بود و کم کم داشت رونق میگرفت چند سال پیش خدا رحمتش کنه با زد و بند مدیر عامل وقت و پاره ای از مدیران ساختمان آنرا که متعلق به مخابرات بود از فروشگاه گرفته و عملا تعاونی را از بین بردند!!!!!
  جای تعجب ندارد هر انچه در رابطه با رفاه کارکنان بود یک به یک از بین بردند.رستوران زدند و شد منبع درآمدی برای شرکت و کارکنان هیچ!!!!!
  عده ای از بستگان و اشنایان خودشان را هم مشغول کار کردند و باز کارکنان هیچ!!!!!!
  خانه های سازمانی را هم یک به یک نابود کردند و فروختند.مهمانسراهای را هم در بدترین وضعیت قرار دادند و عملا از بین بردند.بسیاری از ساختمان ها یش را فروختند و از شرکت چیزی باقی نماند.!!!!!!
  خلاصه شرکتی را که زبانزد بود با بهره وری آقایان شد یک شرکت عادی!!!!!!
  اینست نتیجه خصوصی سازی در ایران گروه اندکی میشوند قارون و گروهی زیادی میشوند
  برده و فقیر.

 3. کاوه می گوید

  سلام
  ۳۰سال عضو تعاونی مصرف مخابرات اراک هستم موقعیت فروشگاه مرکز شهر است تا به حال یک ریال سود دهی نداشته فقط هر از چند گاهی میگن افزایش سرمایه بدین تعاونیهای دیگر چند بار برای کارمندهاشان گوشت تقسیم کردند،دریغ از کمترین حرکت از این آقایان از یک هفته پیش اعلام کردند ۲۰۰۰۰۰ تومان علی الحساب به حساب فروشگاه واریز کنید بعد از طریق تلگرام عکس فیش را بفرستید و….بسیارند کسانی که دسترسی به فضای مجازی ندارند، و این روش من در آوردی فقط اینجاست دریغ از یک نظارت حتما هم بتعداد پرسنل گوشت میگیره ولی با این روش بسیاری را از مراجعه به فروشگاه منصرف میکنه،اگر جهت کسب اطلاع تلفن بزنی محال است که جواب دهند،ایکاش سیستم کوپنی بر قرار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: