مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

بوشهر، تودیع و معارفه اولین مدیر بازنشسته.

مخابرات ما (سایت مخابرات بوشهر) –با حضور عضو هیات مدیره، مدیرکل حوزه مدیرعامل ، و مدیرکل روابط عمومی وامور بین الملل مخابرات ایران ، مراسم تودیع و معارفه مهندس حمیدرضا بحرانی ومهندس علی مهرپویا در سالن کنفرانس مخابرات منطقه بوشهر برگزار شد.


مهندس بحرانی در ابتدای جلسه ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به حاضرین اظهارداشت افتخار بیش از سی سال خدمت در شرکت مخابرات سعادتی است که نصیب اینجانب گردید و خداوند را از این بابت سپاسگزار و شاکر هستم. او اظهار امیدواری کرد با حضور مدیریت جدید   بیش از پیش شاهد پیشرفت و ارائه خدمات بهتر به مردم عزیز در حوزه ارتباطات استان باشیم.

در این مراسم مهندس یافتیان عضو هیات مدیره مخابرات ایران اظهار داشت تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استانداری و مسئولین ادارات و سازمان ها که در واقع پیگیری مطالبات مردم است اهمیت زیادی دارد.

مهندس مهرپویا مدیر جدید مخابرات منطقه بوشهر با تبریک ۱۸ اسفند ماه به عنوان روز بوشهر، اهمیت جایگاه استان بوشهر در حوزه های مختلف کشور بیان نموده و تقارن این روز را با این جلسه به فال نیک دانست.

.
در پایان جلسه پس از قرائت پیام مدیر عامل شرکت مخابرات ایران توسط مهندس بیدخام، احکام دو مدیر توسط مهندس یافتیان به ایشان تقدیم گردید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. عبدا..ل می گوید

  سردبیر جان سلام مطلب قبلی صرفا کمی گلایه از زمانه وهمکلامی با شما بود لذا اگه صلاح بدونی برای حفظ شان ومنزلت همه اونهایی که ذکری از انها شد مطلب مذکور منتشر نشه فقط من میدونم و شما و خداوند تبارک وتعالی .خداوند ستارالعیوب است لذا بگذاریم همه گلایه هایمان را نزد حی سبحان ودر محضر حضرت دوست .موفق ومتصور باشید ارادتمند. عبدا..

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   چشم

 2. عبدا.. می گوید

  یادش بخیر یه روزی تا این بزرگان حضرات مدیران عامل ومدیران کل دفاتر… رو عرض میکنم تا جابجا میشدند بلافاصله مراسم تودیع ومعارفه برگزار میشد وضمن قدردانی از ایشان به تناسب از یک تا ۵سکه طلا پاداش دستی میگرفتند.فرق نمیکرد عملکرد ایشان چقدر سیاه وبی خاصیت ومنفعل بود فقط مدیر عامل پی نوشت میفرمود و.. سکه ها رو تحویل ….. اما وقتی به من حقیر که مدرک تحصیلی ام وپتانسیل فکری وکاری ام ازخیلی هایشان بالاتر بود .حتی یه تف ابدار که هیچ وحتی یه کلمه تشکر امیز از دهان …معاونت ..بیرون نیامد و حتی یه ریال هم پاداش تشویقی. شامل من نشد اشتباه من بود که …..

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   عبدا… جان
   از دوره گذشته وقتی دکتر سرائیان آمد هیئت مدیره مصوب کرده بود برای تودیع مدیر عامل فقط دو سکه بدهند.
   خاطرم هست قرار شد فقط قانون رعایت شود
   دو سکه برای مدیر عامل مخابرات ایران!
   این ریخت و پاش ها معنی ندارد.همانطور که خودتان نوشته اید
   اما دوست خوبم.میشه بفرمایید سمت شما چی بوده که حالا خداحافظی کرده اید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: