مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

‏«پیش به‌سوی 5G!» هدفی است که در کنار توسعه ‌IOT برای سال ۹۸ در نظر داریم

مخابرات ما – وزیر ارتباطات به دسترسی به اینترنت 5G در سال ۹۸ خبر داد.

مخابرات ما ( محمد – خبر فوری) – محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، در حساب توییتری خود نوشت:

« “پیش به‌سوی 5G!” هدفی است که در کنار توسعه ‌IOT برای سال ۹۸ در نظر داریم.

هم‌اکنون، تمامی شهرها و بیش‌از ۶۶٪ روستاها دارای پوشش 3G/4G هستند که در سال‌آینده باوجود مانع‌بودن تحریم‌ها، تلاش بیشتری برای گسترش ‎دسترسی‌همگانی⁩ انجام خواهیم داد.

نسل جدید ارتباطات منتظر ماست!»

***

3 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    سلام بر وزیر محترم,جوان.ساعی,ومقتدر.با پشتیبانی و پیگیری جنابتان از حق وحقوق بازنشستگان بسیار خرسند و دعاگویتان شدیم.با کمال تاءسف تاکنون هیچ اقدامی حداقلی در خصوص رفاهیات ومطالبات بازنشستگان شرکت تحت سرپرستی ومسولیتتان حتی ثلث ویا نصف به ما ریش سفیدان وچروک بر پیشانی نشسته با وجود عایله و رفت وامد وحقوق ناچیز بازنشستگی وتورم افسار گسیخته پرداخت نگردیده و دوباره. دوستان ما در تشکلها و انجمن ها متوسل به نمایندگان مجلس و مراجع قانونی شده اند و این موضوع برای ما خانواده مخابرات نیز خدا شاهده بسیار سخت و درد اور است .چرا باید اختلافات خانوادگی ما در سایر ادارات بازنشر و بازپخش شود.خداوکیلی اقای وزیر چرا باید ابروی چندین وچندساله شرکتی با عظمت مخابرات در کوچه وبازار به لحاظ خصومتها و لجبازیهاو…..زبانزد شود چرا ما از هیچ سازمان ویا شرکت خصوصی درپیتی این مشکلات را مشاهده نمی کنیم.ما با اطمینان خاطر حمایت حضرتعالی از موضوع احقاق حقوق بازنشسته ها بسیار خرسند و بارقه ای از امید به خانواده ها برگشته بود ولی با تاسف دوباره مجبور شدیم که متوسل به نمایندگان مجلس و مراجع قانونی شویم.شما کاملا اشراف به حقانیت موضوع دارید امیدواریم در واپسین ایام سال 97 دستورات مقتضی و ویژه برای رضایت پیشتازان صنعت مخابرات صادر ولبخند رضایت و دعاگوی شما وسایر مدیران وزارت و مدیر عامل ساعی شرکت مخابرات میسر گردد.

  2. ناشناس می گوید

    چرا وزرای ارتباطات، برخلاف وزرای دیگه، درگیر در مسایل سیاست‌خارجی میشن! اونقدر که آقاب وزیر در مورد مسایل سیاست خارجی اظهار‌نظر و توئیت می‌کنه، اگه یک پنجمش رو هم به مخابرات اختصاص می‌داد، شاید می‌تونست راه‌حلی برای گره‌ی کور مخابرات پیدا کنه! وزیر قبلی که اصلاً وزارت ارتباطات جزء فرعیات وظایفش بود و اصولاً دغدغه‌ای در این زمینه نداشت! وزیر فعلی هم مداوم راجع به هر مسئله‌ای که گاهاً کوچکترین ارتباطی با وزارتش متبوعش نداره، اظهار‌نظر می‌کنه!

  3. ناشناس می گوید

    سلام از اهالی شهرستان ویژه میانه واقع در استان اذربایجان شرقی هستم اقای وزیر اینجانب به مقتضای شغلم در جاده های مختلف این شهرستان تردد می نمایم انطور که شما ادعا می کنید خبری از اینترنت 4G , 3G در جاده های روستاهای کشور نمی باشد . جاده میانه به تبریز فاقد اینترنت می باشد جاده میانه به ترک فقط اینترنت 2.5 با سرعت بسیار کم دارد جاده سرچم به اردبیل اینترنت ندارد . جاده میانه به هشترود اینترنت 2.5 با سرعت بسیار کم وداخل روستاها فاقد اینترنت می باشد ضمنا انطور که مطللع شدیم وزارت وظیفه دارد اینترنت داخل روستاها را تامین نماید و شرکت همراه اول که جزئی از شرکت مخابرات ایران است وظیفه تامین اینترنت در جاده های اصلی از جمله جاده میانه- ترک – و جاده میانه- تبریز را به عهده دارد که علی رغم مکاتبات و مراجعات و پیگیری های متعدد اهالی تاکنون جز وعده و وعید کاری انجام نشده است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: