مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

آقای وزیر جوان! حالا منتظریم ببینیم!/ وعده تحقق پارم توسعه اقتصاد دیجیتال در مشهد

مخابرات ما- دقیقا از امروز که نمایشگاهبین المللی مشهد پایان یافته است جوانان خراسانی وعده ها را می شمارند و برایشان روزشمار تعریف می کنند.

این حق طبیعی آنان است که از وزیر جوانی مانند وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انتظار داشته باشند به وعده هایش عمل کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب پارک توسعه اقتصاد دیجیتال کشور را با مجوز وزارت علوم در شهر مشهد افتتاح خواهیم کرد.

آذری جهرمی در ادامه گفت:

مشهد استارتاپ‌های قوی و بسیار خوبی دارد که از مشهد شروع کرده‌اند و در کشور فعالند و در چهلمین سال پیروزی انقلاب پارک توسعه اقتصاد دیجیتال کشور را با مجوز وزارت علوم در شهر مشهد افتتاح خواهیم کرد. در همه شهرهای هوشمند دنیا دیده می‌شود که موضوع شفافیت لحاظ می‌شود که این اتفاق مبارک در شهرداری هوشمند مشهد وقوع پیدا کرد. انحصار و رانت در اجرای پروژه‌های شهری مخالف اهداف شهرهوشمند است این هم نکته‌ای است که بنده به آن تاکید دارم و باید مقررات گذاری در شورا بشود و شهرداری تسهیل گری کند  تا استارتاپ‌ها حضور بیشتری پیدا کنند.

تمام این حرفها را بارها شنیده ایم.
اما حالا منتظریم ببینیم.
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  با پیگیریهای سر دبیر محترم مخابرات ودیگر بازنشستگان وبا مساعدت مدیر عامل مخابرات ایران جناب آقای مهندس صدری
  کمک هزینه خواربار بازنشستگان برابر ۵۵%حداقل حقوق سال ۱۳۹۷ مبلغ ۶۱۱۱۹۸۰ ریال در فیش آبان ماه بازنشستگان نشست
  ۱-بایستی پیگیر تفاوت کمک هزینه خواربار از اول سال ۱۳۹۷ تاکنون بر اساس مبلغ ۶۱۱۱۹۸۰ بود تا به حساب بازنشستگان واریز شود.
  ۲-از انجائیکه هیئت مدیره مخابرات مصوب نموده رفاهیات بر اساس آئین نامه حقوق ودستمزد کارکنان مخابرات مصوب ۱۳۸۹ پرداخت گردد.بایستی از سال ۱۳۸۹ تا سال اول سال ۱۳۹۷ رفاهیات (شامل کمک هزینه خواربار -کمک هزینه مسکن -کمک هزینه ایاب وذهاب و……) بر اساس حداقل حقوق هر سال (از سال ۱۳۹۰تا ۱۳۹۶ ) محاسبه وبه کارکنان وبازنشستگان پرداخت گردد.
  ۳-از آنجائیکه از رفاهیات (برای کارکنان ۷درصد ) مبلغ بیمه کسر میشده باید ۷ درصد از مبلغ کارکنان و۲۰ درصد از سهم کارفرما به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز گردد.
  ۴-با این ترتیب کسانیکه بازنشست شده اند بایستی مرخصی وپاداش پایان خدمت مجددا محاسبه وبه حساب بازنشستگان پرداخت گردد
  ۵-از آنجائیکه برای کارکنان ۹درصد (خدمات درمانی) از مبلغ رفاهیات بیمه کسر نمیشده فقط تفاوت دریافت میکنند ولی به نظر من در مستمری بازنشستگی کارکنان ۹درصد تاثیری ندارد.
  ۶-بایستی بعد از تمام احکام توسط مخابرات مبلغ تامین اجتماعی پرداخت وسپس در مستمری کارکنان ۷ درصدی تاثی گذار باشد. یعنی مستمری سال ۱۳۹۷ توسط تامین اجتماعی مجددا احتساب وافزایش یابد

 2. ناشناس می گوید

  با سلام
  آیا تفاوت بن خواربار بازنشستگان از اول سال تاکنون در دی ماه ۱۳۹۷ پرداخت میشود ؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: