مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شرکت در نظرسنجی ها برای بیمه دانا.

مخابرات ما- چندی است شرکت مخابرات ایران از طریق سیستم Hr دومین نظرسنجی خود را در مورد بیمه دانا اعلام کرده است.این شرکت از کارکنان خواسته در این نظرسنجی شرکت کنند.

دومین مرحله نظر سنجی از عملکرد شرکت بیمه دانا در قرارداد جاری آن ( قرارداد سال 97‏- 96 ) از 27 آذر برگزار شده و حداکثر تا دهم دی ماه ادامه خواهد داشت.

این نظرسنجی برای بازنشستگان بصورت کاغذی انجام می شود  و تا دوازدهم دی ماه ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می کنیم اینک که مخابرات برای برگزاری نظرسنجی هزینه می کند، همکاران با شرکت در آن و اعلام نظر خود به رفع مشکلات جاری و تعیین وضعیت قرارداد سال آینده کمک کنند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
  1. بی خیال می گوید

    سلام عزیزان بیمه دانا قرارداد خوبی است بد اجرا میشود و من فکر می کنم ۷۰ تا ۸۰ در صد مشکل در مخابرات است نه ناظر خوبی دارد و نه طرف قرارداد متعهدی یعنی بموقع به تعهداتش عمل نمی کند اگه ای دو مورد اخیر خوب باشد حتما جرائمی در قرارداد پیش بینی شده که بیمه را مکلف به اجرای تعهداتش کند مخابرات دیر پول میده و ناظر هم زبانش کوتاه والسلام

  2. بازنشسته مخابرات می گوید

    سلام پرداخت پول پزشکی ودارویی توسط بیمه داناحدود یکماه طول میکشه ..اما نظر من …خوب ..هست…با تشکر..ازفارس..

  3. ناشناس می گوید

    سلام نیاز به نظرسنجی نیست زیرا عملکرد بسیار بد وزشت بیمه دانا در سرتاسر کشور نشانه عملکرد ضعیف این شرکت میباشد در ضمن سر دبیر محترم زمانی که با بیمه ایران و آسیا قراردادبستند با نظر کارکنان بوده که حالا نظر ما را می خواهند دو سال است از زمان عقد قرارداد میگوییم بیمه دانا اشغال است کو گوش شنوا کلا. مدیران دنبال دردسر برای کارکنان می باشند نه رفاه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: